Spolupráce
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012               

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

Informace pro profesionály

5 HLAVNÝCH VÝHOD KOSMECEUTIK RENLIVE
ve Vašem dermacentru, kosmetickém saloně, ambulanci nebo lékárně:

ZNAČKA

Tato inovativní kosmeceutická linie anti-agingových přípravků pro péči o tvář a tělo, z laboratoří BIOTEC,               vznikla využitím závěrů dermatologických, farmaceutických výzkumů a poznatků o pokožce, jej fyziologii.

Biotec Italia, světově uznávaný koncern založený r. 1993, se zabývá výzkumem v oblasti estetické medicíny,           výrobou špičkových přístrojů pro estetické úkony , vývojem a  výrobou  intradermální mezoterapie, kosmeceutik s obsahem přírodních látek. Ve světě dermatologie, estetické medicíny je BIOTEC již léta profesionální špičkou pro omlazení a neinvazivní možnosti ošetření.

Produkty RENLIVE obsahují vysokou koncentraci aktivních látek,  neobsahují žádné ropné vedlejší produkty jako       jsou parafin, vazelína nebo minerální oleje.

Renlive je anti-agingová dermatokosmetika pro všechny věkové kategorie, pro všechny typy pleti. Působí cíleně a efektivně, o čem svědčí i její využívání v dermacentrech, odborných dermatologických ambulancích, možnost nákupu v lékárnách a na dermaportálech.

DERMO-OŠETŘENÍ

DERMAOŠETRENÍ RENLIVE jako jediný koncept ošetření umožňuje kosmetičkám a kosmetickým profesionálům možnosti  péče o pleť  na úrovni dermatologie.

Zajišťuje reální řešení problémů pokožky na základě působení vysoce efektivních aktivních látek, aplikací dle profesionálních dermatologických protokolů

DERMAOŠETŘENÍ RENLIVE se zakládá na 6 základních  ošetřeních  tváře,  pro 3 typy pleti a 3 věkových kategorií.

S možností rozšíření péče o 4 přídatná ošetření dle konkrétního problému pokožky, dále s využitím 4 tělových programů.

Podmínkou spolupráce a možnosti provádět dermo-ošetření RENLIVE  dle zmiňovaných protokolů  je úspěšné absolvování odborného školení, obdržení certifikátu profesionála společností Renlive Cosmeceuticals.

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Na spolupráci se těší  Amaryllis Beauty Point SALON ZUZKA

Společnost MED HEALTH and Beauty s.r.o.,
výhradní dovozce kosmeceutík  a přístrojového vybavení od BIOTEC ITALIA pro Českou republiku, Maďarsko, sólo přístrojové techniky pro Slovensko.