Rejuve
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012               

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

 

O Rejuve

 

Slovo je vytvořené z termínu “rejuvenation“, tj. omlazení, obnovení mládí, mladého vzhledu, obnovení vitality. Ve starších dobách se alchymie snažila O OMLAZENÍ, O NALEZENÍ ELIXÝRU MLÁDÍ, o znovu navrácení plné vitality.

Cílem omlazovacích procesů je náprava škod, vzniklých probíhajícími léty, stářím, nebo náhrada poškozených tkání novými, zdravými. REJUVE charakterizuje produkty, které zachovávají krásu, omlazují buňky, tkáně a tím i celkově mladistvý vzhled.

 

REJUVE =  vlastní řady dermokosmeceutík pro různé typy pleti, i pro zralou pleť i pro péči o tělo.

Nádobky, ve kterých jsou kosmeceutiká „uložená“, jsou zcela bez přístupu vnějšího vzduchu, čímž  je zabráněno kontaminaci jejich obsahu. Kosmeceutiká obsahují kyselinu hyaluronovou  ve 3 různých molekulárních hmotnostech – s vysokou, s nízkou, s velice nízkou molekulární hmotností a tím je zajištěn přirozený průnik účinných látek do všech vrstev kůže. K tomu je nápomocné i využití nanotechnologie. V kosmeceutikách jsou krom jiných účinných přírodních substancí i aktivní látky 3. generace. Obsažené buňky z jablíčka Malus domestica chrání, udržují funkci a zajišťují dlouhou životnost našich vlastních kožních buněk. Mesoterapeutické koktejly, peptidy, vitaminy… to vše spolu vytváří jedinečnou kolekci produktů pro tvář, pro tělo, pro všechny typy pleti, pro všechny věkové kategorie.

 

Důsledná péče o pleť, inspirována závěry klinických studií v průběhu posledních 20 let, dermatologických testování v několika dermatologických ambulancích, klinikách, sestavené dle doporučení dermatologů, klinických biochemiků, předních plastických chirurgů, obsahující vysoce účinné aktivní látky, vyživující, hydratující, spomalující stárnutí, zyvšující odolnost pleti vůči vnějším vlyvům. REJUVE ve svém složení propojuje sílu nejjemnějších mořských anti-agingových extraktů, mocnou schopnost antioxidačních vlastností vitaminů, ochranný a omlazující účinek buněk Malus domestica, peptidy redukující vrásky a stimulující tvorbu kolagenu, další výživně bohaté bioaktivní látky, nanotechnologii, kyselinu hyaluronovou ve všech molekulárních hmotnostech. REJUVE vytváří ucelené řady produktů, které jsou skvělé pro vaši pokožku, senzační pro Vaši duši - skvělý pocit.

Řady REJUVE jsou vyrobené v Itálii. Jsou určené pro ženy i muže.

Rejuve čerpá svou inspiraci z klinicky ověřených studií, používá vědecky prověřené aktivní látky s významnou účinností. Vděk své unikátní penetrační technologii mají produkty REJUVE skvělý prostup aktivních látek přes kožní barieru do všech vrstev kůže, jak v případě  běžných kožních onemocnění, běžných kožních nedostatků, tak v případě poškození paprsky slunce, hyperpigmentace ( nepravidelného nebo skvrnitého zabarvení pokožky), předčasného stárnutí, akné, rosacee, jemných linek i hlubších vrásek.