Rejuve
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

VRÁSKY, STÁRNOUCÍ POKOŽKA – AGING

Kůže, největší orgán našeho těla, je našim zrcadlem. Ukáže okolí Váš věk, Vaše zdraví, nemoce. Stárnutí je přirozený, nevyhnutelný proces . Jeho projevy jsou viditelné na obličeji, na rukou. Jde  tedy o ty části těla, které jsou vystaveny působení volných radikálů, slunečních paprsků,  znečištění okolí, cigaretovému kouři.

OŠETŘENÍ, LÉČBA

Produktová řada ESSENCE harmonizuje stav zachováním kožních lipidů, stimulací mazových žláz produkujících kožní maz, čistí,detoxikuje, stimuluje, zlepšuje krevní oběh, zlepšuje hydrataci pokožky, zvýšení buněčné funkce, zlepšuje celkově stav pleti,její elasticitu.Výsledkem je zdravé zářící pleť s obnouvenou „ jiskrou“.

SUCHÁ, STÁRNOUCÍ KŮŽE

Hormony jsou chemickými posly, tvořenými buňkami v jedné části těla, realizujícími svou funkci  vůči buňkám v jiné části těla.Ovlivňují tělo ženy, zejména během dospívání, v dospělosti,v období  těhotenství a menopauzy. Hormony hrají primární roli v mnoha změnách lidského těla, taktéž ve změnách kůže.

OŠETŘENÍ, LÉČBA:

Ať je kůže suchá v důsledku období menopauzy, nebo při změně funkce štítné žlázy, její stav lze upravit pomocí produktové řady ESSENCE.Cílem řady kosmeceutík ESSENCE je zachování kožních lipidů, stimulace mazových žláz k tvorbě adekvátního množství kožního mazu, kůži čistit, detoxikovat, stimulovat a zlepšovat krevní oběh, kůži hydratovat, zlepšit funkci kožních buněk a tím i tón pleti, zlepšit její elasticitu.

SUCHÁ A DEHYDROVANÁ PLEŤ

Suchá kůže je charakterizována nízkou aktivitou mazových žláz. Maz přirozeně napomáhá ochraně kůže, zachovává její vlhkost. Při poklesutvorby tohoto ochranného mazu významně klesá přirozená odolnost kůže a její vlhkost. Kůže se stává náchylnou k lehkému poškození škodlivými látkami z vnějšího prostředí a je zvýšeně citlivá.

Další příznaky úbytku mazu jsou: olupování - šupinatění, zhoršení kvality epidermis, doprovodné svědění , zarudnutí, popraskání pokožky a ve vážnějších případech i krvácení, bolest.

Dehydratace, na druhé straně, souvisí se ztrátou vlhkosti z pokožky. Tato potíž je žel běžná, až u 98% populace, v různé míře projevu, zejména však u suché a starší kůže.

OŠETŘENÍ, LÉČBA:

Řada kosmeceutik AURA reguluje suchou a dehydratovanou pokožku tím, že napomáhá zachovávání kožních lipidů,stimuluje mazové žlázy produkující kožní maz,hydrataci pokožky,zvyšuje buněčnou funkci,zlepšuje tón pleti, zlepšuje její elasticitu,zklidňuje pokožku, redukuje její podráždění.Výsledkem ošetření  řadou kosmeceutik AURA je zdravá, zářící a zdravě hydratovaná pleť.

MASTNÁ PLEŤ,AKNÉ

Mastná pleť je charakterizována konstantní přehnanou činností mazových žláz, které tak tvoří přebytek mazu. Tento typ pleti je méně náchylný ke stárnutí v porovnání s jinými typy pleti. Tuto vlastnost má díky schopnosti mazu udržet vlhkost v pokožce. Na druhé straně, mastná pokožka je náchylnější k tvorbě komedonů, černých teček, má větší tendence k hromadění odumřelých kožních buněk na svém povrchu.

Pokud tvář není vyčištěna, očištěna od povrchové vrstvy keratinosních buněk, od přebytku mazu, dochází k ucpání pórů.  Pro bakterie (Propionibacterium acnes, Staphylococcus epidermidis) je toto prostředí uvnitř pórů ideální k pomnožení, k dalšímu růstu. Jako živiny pro ně slouží součásti mazu. Následně vznikají odpadní produkty, mastné kyseliny...

Výsledkem jsou skvrny, zánětlivé projevy na kůži, viditelné komedony, přebytek kožního mazu - lesklý vzhled pokožky, podrážděná/ zanícená pleť.

OŠETŘENÍ/ LÉČBA:

Produktová řada REFINE reguluje nedostatečné vlastnosti tohoto typu pokožky, odstraňuje přebytečný kožní maz a keratinizované  buňky. To vše  bez porušení vrsty kožních lipidů.  REFINE harmonizuje činnost mazových žláz - redukuje jejich přehnanou aktivitu, dále zabijí bakterie přítomné v pórech, bojuje proti vzniku pigmentových skvrn, zarudnutí a dalším zánětlivým projevům pokožky. Při pravidelné péči získává pleť jasnější, zdravý vzhled, bez výše zmiňovaných  nedostatků.

CELULITIDA

CELULITIDA ANEB POMERANČOVÁ KŮŽE

Celulitida je problém, který postihuje většinu z nás, ale zejména ženy, bez ohledu na naši váhu. Postihuje hlavně lidi s nadváhou, protože mají zvýšený počet tukových buněk, ale i lidi s normální hmotností nebo s podváhou. Celulitida je způsobena tukovými zásobami, které tlačí a deformují pojivové tkáně pod kůží.

K dispozici jsou 3 jednoduché kroky, které je třeba dodržovat:

1. Použijte Corporal Crystal Peel, který odlučuje vrchní vrstvu mrtvých buněk, zlepšuje prokrvení kůže a tím pomáhá lepšímu pronikání následních aplikovaných  produktů do kůže.

2. Použijte Interaktiv Skin Workout, procvičení kůže pomocí tohoto produktu. Toto procvičení kůže opět rozepne zatlačené, komprimované, hůře prokrvené oblasti kůže i podkoží, zlepší stav krevní i lymfatické cirkulace v dané problematické oblasti, zlepší průnik následně aplikovaného produktu a  tím i jeho účinnost. (Pokyny k použití viz Podrobnosti o produktu-Interaktiv Skin Workout)

3. Aplikujte Interaktiv Thermal Lipo, produkt, který má zahřívací účinek, stimuluje krevní i lymfatickou cirkulaci, zvyšuje metabolismus/odbourávání tukových buněk.

4. Posledním krokem je aplikaceproduktu Corporal Slimmer, který působí efektivně ve všech čtyřech oblastech odpovědných za rozvoj celulitidy a lokalizovaných tukových zásob.

STRIE

Přestože je kůže poměrně pružná, při rychlé přemíře pnutí, tahu kolagenních vláken dojde k jejímu poškození a začnou se objevovat první strie.Strie jsou často spojeny s rychlým přírůstkem nebo poklesem tělesné hmotnosti, těhotenstvím nebo kulturistikou. Mají tendenci se objevit zejména v oblasti stehna, boků, prsou, břicha, horní části paží a dolní části zad.Strie mají na začátku načervenalé, purpurové zabarvení a časem se mění v barvu stříbrnou až bílou.  Nepůsobí na první pohled dobrým dojmem a to je důvod že se nelíbí ani ženám, ani mužům.
Téměř každý z nás prochází obdobím, kdy může být kůže v tahu přetížená, z toho či onoho důvodu.

Ošetření / léčba                                                                                                                                                                 
I když pokožka ztratila všechnu svou elasticitu, pružnost a není možno obnovit původní stav před vznikem strií, je tady ještě možnost nevzhledný stav vylepšit. Prevence je nejlepší léčba proti striím. Mnozí z nás myslí na problém až poté,      co se objeví.

I když strie v některých oblastech těla již máte,  nevyhýbejte se ochraně oblastí, které strie ještě nemají. Kroky prevence jsou nápodobné jako kroky při léčbě. Cílem je zdravý vzhled a elastická kůže. Jde jen o několik jednoduchých kroků, které můžete zahrnout do svého každodenního života:

  • Použijte Corporal Crystal Peel, který napomáhá odloučení vrchní vrstvy mrtvých buněk kůže, povzbuzuje tvorbu nových zdravých buněk a otevírá cestu lepšímu průniku aktivních látek následně aplikovaných produktů.
  • Poté naneste Interactive Skin Workout, který slouží k procvičení kůže, svým účinkem rozvine utlačené buňky pokožky, zlepší krevní i lymfatickou cirkulaci v dané oblasti a pomůže hlubšímu průniku následně aplikovaného produktu. (Pokyny k použití viz Podrobnosti o produktu-Interaktivní Skin Workout.)
  • Naneste Interaktivní Thermal Lipo, který má zahřívací efekt, stimuluje krevní a lymfatický oběh v oblasti aplikace.
  • Interaktiv Cell Renewal lze použít lokálně v místě strií, pořádně vmasírovat až do plného vstřebání. Produkt obsahuje extrakt z šípků šípkové růže( Rosa Mosqueta), který společně s mikrokrystaly obnovuje kolagen v dermis, regeneruje kůži a zvyšuje její pružnost.
  • Následně naneste Corporal Stretch Marks, jehož cílem je regenerace buněk zodpovědných za restrukturaliaci pokožky. Produkt obsahuje hydrolyzovaný kolagen, který spolu s dalšími aktivními látkami zvyšuje tvorbu vlastního kolagenu, elastinu ,dále chondoroitin sulfát zlepšující hydrataci pokožky, stimulující vlastní tvorbu kyseliny hyaluronové.

STRIE NA PRSOU

Obvykle když se strie objeví na prsou, prsa ztrácejí svůj objem,tvar a ochabují. V tomto případě nejdříve aplikujte Corporal Stretch Marks a poté Corporal Breast Contour.

Strie, hubnutí, celulitida

Také pokud chcete zhubnou, zbavit své tělo přebytečných tukových polštářků a předejít vzniku strií ev. jejich projev redukovat, můžete úspěšně použít kombinaci produktů Corporal Slimmer a Corporal Stretch Marks.

ZPEVNĚNÍ KŮŽE A TĚLA

Povislá kůže v důsledku stárnutí, úbytku tělesné váhy, po liposukci, po těhotenství je častým problémem. Kůže je ochablá, ztrácí svou pevnost,vznikají viditelné kožní převisy. Pevnost kůže je udržována 2 proteiny, kolagenem a elastinem. Kolagen má velkou pevnost v tahu a poskytuje kůži pevnost. Elastin zajišťuje kůži její elasticitu.

Při rozpadu těchto dvou bílkovin, při poklesu jejich tvorby, dochází k ochabování kůže, kůže  se stává povislou, se ztrátou pevnosti i pnutí.

Ošetření/ Léčba

V zájmu zvýšení pevnosti tkání, je nutná hluboká hydratace, stimulace tvorby kolagenu, elastinu. Doporučujeme dodržovat několk následních kroků:

1. Použijte Corporal Crystal Peel, alespoň 2x do týdne.

2. Použít následně Interactive Skin Workout, který pomohou rozšířit komprimované buňky pokožky, zlepšuje krevní a lymfatický oběh, a také pomohá zlepši průnik aktivních látek do kiůže. (Pokyny k použití viz Podrobnosti o produktu- Interactive Skin Workout)

3. Poté naneste Interaktivní Thermal Lipo, se zahřívacím efektem, stimulujícím  krevní i lymfatický systém.

4. Po těchto krocích je kůže maximálně připravena k absorpci účinných hládek co nejhlouběji. Naneste na tělo Corporal Remodelling Serum, kůži zpevňuje. Obsažené rostlinné extrakty a vitamin E kůži hluboce hydratují, zvyšují její pružnost. Obsažená Guarana, rostlinný glycerin, rostlinné výtažky, antioxidanty, vitamíny – to vše spolu působí efektivní zpevnění a remodelaci kůže.