Kosmetika
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

 

Krásná a zdravá pleť je nedocenitelným pokladem každé ženy,ale v posledních letech i mužů. Intenzita a kvalita péče, kterou své pleti pravidelně dopřáváme, se odráží na vzhledu naší pleti již dnes, ale mnohem více se projeví za několik měsíců či let. Nikdy není příliš brzy či pozdě se starat o svou plet´- výsledky Vás totiž provázejí celým životem.

Základem mladistvé a svěží pleti je starostlivá domácí péče, jejímž nezbytným doplňkem je pravidelné profesionální ošetření v kosmetickém salonu, které může pomoci při řešení problémů všech typů pleti, při běžných kosmetických vadách pleti nebo při prvních projevech stárnutí.

Snažíme se o to, aby návštěva u nás nebyla jen péčí o pleť, ale i oázou klidu a relaxace. Zkuste se v dnešní uspěchané době aspoň jednou za měsíc na chvíli zastavit, dopřát si čas jen pro sebe a nechat se hýčkat zkušenou kosmetičkou.

Velký význam má masáž, která je asi nejpříjemnější a nejúčinnější součástí kosmetického ošetření a je to úkon, který si sám nikdo neudělá. Dnes již není kosmetické ošetření zbytečným luxusem, svěřit se do péče odborníků je u nás spojením příjemného s užitečným. Klient je zároveň milým hostem, o kterého se staráme tak, aby se k nám vždy rád vracel a ještě nás s klidným svědomím mohl doporučovat dále

V kosmetickém salonu Zuzka pracujeme s kosmetikou :

RENLIVE - italská kosmetika

REJUVE - italská kosmetika

ETRE BELLE - německá kosmetika

SOTHYS - francouzská kosmetika

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RENLIVE

Tato inovativní linie kosmeceutik, anti-agingových přípravků pro péči o pleť i tělo, vytvořená důslednou prací v laboratořích BIOTEC, vznikla spojením dermatologických a farmaceutických výzkumů, poznatků o pokožce, její fyziologii, s citlivým využitím čistých přírodních aktivních látek rostlinného původu, „ zabalených“ do lipidové dvouvrstvy nanosomů a tak zajištěným přirozeným transportem na požadované místo v kůži.

Laboratoře BIOTEC Italia, se sídlem v Londýně a Vinceze v Itálii - jsou desítky let známé ve světě dermatologie a estetické medicíny jako výrobce špičkových, technologicky vždy nejmodernějších přístrojů neinvazivní estetické medicíny.

Vysoká odbornost, kvalifikovaný profesionální přístup v oblasti výzkumu a výroby, přinesl koncernu BIOTEC pevný status exklusivity u více než 2000 pracovišť medicínského, estetického kosmetického průmyslu na celém světě.

Právě výsledky vědeckých výzkumů, jakož i úzká spolupráce biochemiků, dermatologů, kosmetologů, s využitím nejnovějších poznatků z oboru fyziologie lidského těla, funkce kůže, přivedli laboratoře BIOTEC k vytvoření revoluční dermatokosmeceutické linie, určené speciálně k revitalizaci, omlazení všech typů pleti s paralelním působením i na problematická specifika toho kterého typu kůže.

RENLIVE F&F cosmeceuticals. Klíčovou roli ve filozofii této linie tvoří  harmonie  použitých  čistých  rostlinných extraktů a ochranné péče vědy, aby se vše potřebné dostalo v požadovaném množství, s maximální účinností a prvotřídní čistotou do cílených míst kůže.

 

REJUVE tvoří vlastní řady kosmeceutík.

Nádobky, ve kterých jsou kosmeceutiká „uložená“, jsou zcela bez přístupu vzduchu, čímž se zabrání kontaminaci obsahu. Kosmeceutiká obsahují kyselinu hyaluronovou  ve 3 různých molekulárních hmotnostech – s vysokou, s nízkou,s velice nízkou molekulární hmotností a tím je zajištěn přirozený průnik účinných látek do všech vrstev kůže. K tomu je nápomocné i využití nanotechnologie, aktivních látek 3. generace. Obsažené kmenové buňky Malus domestica chrání, udržují funkci a zajišťují dlouhou životnost kožních buněk. Mesoterapeutické koktejly, peptidy, vitaminy… to vše spolu vytváří jedinečnou kolekci produktů pro tvář, pro tělo, pro všechny typy pleti,pro všechny věkové kategorie.

ETRE BELLE

Co je to être-belle?
  • Německá pleťová, tělová a dekorativní kosmetika
  • Sídlo společnosti je v městě německém Flein / Stutgartt /
  • Kosmetika être-belle působí v 60 zemích světa a patří mezi leadery v kosmetických salónech
  • Od roku 2007 znovu v České republice
  • être-belle přináší úspěch


être-belle nabízí

  • Kompletní a ucelený sortiment všech pleťových a dekorativních produktů
  • Bohatá nabídka profesionálních, vysoce odborných přípravku : masky a ampule
  • Exkluzivní nadstandardní řady i pro ty nejnáročnější klienty: GOLDEN SKIN, SENSI PLUS, PURE WHITE
  • Kosmetické sety pro lepší a efektivnější začátek
  • Kompletní program pro regeneraci těla a duše.

SOTHYS

SOTHYS Paris má v současnosti obchodní zastoupení ve více než 115 zemích světa a neustále rozvíjí své mezinárodní působiště. V České republice působí již 19 let.

K exkluzivním značkám se řadí nejen díky svému postavení na předních místech žebříčku světových salonních kosmetických značek, ale také díky kvalitě a účinkům výrobků samotných.

Přípravky jsou určeny výhradně pro prodej v kosmetických salonech, kde je vždy zajištěno jejich odborné použití pro maximální spokojenost zákazníka.

Výsledkem více než šedesátileté profesionální práce a výzkumu v oblasti kosmetiky je rozmanitý program ošetření. Na světový i český trh přináší širokou škálu kosmetických přípravků k ošetření pleti a celého těla. V nabídce této francouzské značky najdete také pánskou péči, sluneční péči či pečující dekorativní kosmetiku