Co jsou kmenové buňky
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012               

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

Kmenové buňky,nanotechnologie

PRO ZDRAVOU KRÁSU

 

Kosmetických anti –aging přípravků je již mnoho. Jen některé obsahují čisté rostlinné extrakty, vitaminové koncentráty. Jen ojedinělá kosmeceutika používají „zabalení“ aktivních látek do nanočástic. Luxusní léčebná kosmetika Renlive splňuje veškeré tyto nároky a k tomu obsahuje i omlazující kmenové buňky .

Jen jediná značka, Renlive Cosmeceuticals od společnosti Biotec Italia, vám přináší exklusivní koncentráty sestavené odborníky – dermatology, fy­toterapeuty, biochemiky - s použitím pokrokové na­notechnologie a omlazujících kmenových buněk. Ne­jedná se tedy o běžnou kosmetiku, nýbrž o takzvaná kosmeceutika, produkty patřící do nejvyšší kategorie dermakosmetiky, sestavená odborníky z řad bioche­miků, lékařů estetické medicíny, dermatologů s cílem vytvořit péči zbavující pleť nežádoucích nedostatků, pro všechny typy a věkové kategorie pleti. Produk­ty značky Renlive jsou zcela bez kosmetických ře­didel, bez umělé parfemace, bez parafínů, vazelíny, silikonu, které brání dokonalému vstřebání cenných látek. Také díky tomu si udržují svůj zlatý terapeu­tický standard. Opakované testy výroby i účinnos­ti produktů zaručují, že si přírodní látky obsažené v této kosmeceutice zachovávají své léčebné vlast­nosti. Díky všem těmto bodům se produkty Renlive mohou pyšnit svým druhým označením „bioceutika“.

Revoluce v kosmetologii

Nanotechnologie je v dnešní době používaná v různých odvětvích. V posledních letech našla své vý­znamné místo i v kosmetologii a farmacii. Moderní výzkumy prokázaly, že nanočástice jsou skvělými „dopravními“ prostředky, s jejichž pomocí lze aktivní látky spolehlivě doručit na místo, kde mají působit. Částice putují i přes vrchní vrstvu do hloubky kůže, kde se rozpadají a jejich výživného obsahu s minerá­ly, vitaminy se ujímají okolní buňky, které jej vyu­žívají jako své stavební prvky. Díky této technologii je efekt produktů Renlive až 7x účinnější než jiných kosmetických produktů.

Nový život pro vaši pleť

Obnovení zdravé a vitální pokožky a její omlazení – to je cílem kosmeceutik Renlive, které nabízejí komplexní anti-aging program pro všechny tři typy pleti (suchou, smíšenou, mastnou), pro prevenci stárnutí a pro všech­ny fáze stárnutí pleti (pro jemné vrásky, výraznější vrásky s postupným ochabováním pokožky, hluboké vrásky se ztrátou elasticity s povadlostí kontur obli­čejových partií). Současně léčí nedostatky pleti (suché šupinatění, akné, zánětlivé výsevy, vrásky, nedostatek hydratace, kruhy pod očima, pigmentové nesrovnalosti pleti – stařecké nebo jaterní skvrny...).