Kavitace
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012               

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

KAVITACE

Je to alternativa chirurgické liposukce a nejúčinnější ošetření lokální obezity,k tvarování postavy,dále k ošetření celulitidy a ochablé pokožky prostřednictvím aplikace ultrazvukových vln v kombinaci s elektroporací.

KAVITACE - MODERNÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMU TUKOVÝCH POLŠTÁŘKŮ


IMPACT - modeluje postavu rychlostí zvuku

Co je přístroj IMPACT a k čemu slouží ? Přístroj Impact je určen k ošetření lokální obezity,k tvarování postavy,dále k ošetření celulitidy a ochablé pokožky prostřednictvím aplikace ultrazvukových vln o frekvenci 40 KHz v kombinaci s elektroporací.

Co je KAVITACE ? Kavitace je technikou,která vytváří bublinky působením ultrazvukových vln.Bublinky jsou stabilní,rostou a implodují,čímž dojde k rozrušení tukové tkáně neinvazivním a bez-bolestným způsobem.

Co je ELEKTROPORACE ? Elektroporace využívá proudů střední frekvence,které jsou schopny narušit vrchní vrstvu pokožky a umožní tak penetraci účinných kosmetických látek přes buněčnou membránu až do rozvodových kanálků,čímž dochází k zefektivnění ošetření.Jedná se o velmi účinnou a bezbolestnou alternativu invazivní mezoterapie.

Jak působí ? Aplikací ultrazvukových vln elektroporace a aktivního gelu probíhá modelace postavy,dochází k redukci lokální obezity,celulitidy a k posílení ochablé pokožky.

V čem spočívá jedno sezení ? Jedno sezení se dělí na dvě části.Nejprve se aplikují ultrazvukové vlny s aktivním gelem a elektroporačními proudy.(Zmíněné techniky se provádějí současně,jelikož hlavice ultrazvuk-kových vln je zároveň elektrodou elektroporačních proudů). Pak následuje drenáž tzv. presoterapie,aby se lépe eliminoval tuk z těla.

Jak dlouho trvá sezení ? Záleží na ošetřované partii.Většinou se však aplikují ultrazvukové vlny s elektroporací po dobu 40min a dále se provádí 20min drenáž(presoterapie).

Kolik sezení je třeba absolvovat ? Záleží na vážnosti a rozšíření problému.Obvykle se provádí 10 sezení,v časovém intervalu 1 sezení týdně.

Jaké přináší výsledky ? Již po několika sezeních je redukován obvod ošetřované oblasti,zlepšuje se kvalita pokožky a dochází k úbytku váhy a objemu.

Je ošetření bezpečné ? Ano,je bezpečné v případě dodržování všech zásad během ošetření a také je třeba brát na vědomí příslušné kontraindikace.Kombinovaným působením ultrazvukových vln a elektroporace dochází k redukci tukových polštářků,přičemž nevzniká pro klienta žádné riziko,pokud jsou brány v úvahu veškeré zásady a kontraindikace.

Je třeba dodržovat určité zásady před a po ošetření ? Po každém ošetření přístrojem Impact je nutná presoterapie(lymfodrenáž) a také se doporučuje vypít denně minimálně 1,5 litrů vody,aby se organismus snadněji zbavil tuku odbouraného přístrojem Impact.

Jaký časový interval je třeba dodržet mezi jednotlivými sezeními ? Doporučuje se jedno sezení týdně,ale je možné absolvovat i dvě za týden především pokud jsou sezení krátká.

Je ošetření bolestivé ? Bolestivé není.Při ošetření je vnímáno příjemné mravenčení,které odpovídá intenzitě elektro-poračních proudů.Vnímání mravenčení je však velmi individuální a různí se také v závislosti na ošetřované oblasti.

Existují nějaké
kontraindikace během ošetření kavitací ? Stejně jako u všech technik existují situace,které jsou kontraindikací pro aplikaci ultrazvuk-ku.Tato technika je kontraindikována v následujících případech : - zranění a jiné patologie v oblasti ošetřovaných partií - kovové implantáty - poruchy citlivosti pokožky - poruchy srážení krve - křečové žíly - tromboflebitida - flebotrombóza Dále je třeba dodat,že ošetření touto metodou není vhodné pro uživatele kardiostimulatoru.