Fotorejuvenace
Salon Zuzka - Zuzana Vlková, Webmaster and Designed by M.C.
 

 

 

 

Akční zboží

 

 

 Salon Zuzka

 

 

 

 
 
Kontakt
   
Zuzana Vlková

U zámecké zahrady 1666/3      415 01 Teplice

Objednávky:                         +420 417 536 012

+420 606 384 968

salon.zuzka@seznam.cz

 

 

Fotorejuvenace - fotoomlazení - omlazení pleti

Fotorejuvenace je velmi vyhledávaná kosmetická procedura omlazení pleti prováděná šetrným zahříváním škáry nízkými dávkami světelné energie pomocí přístroje IPL(intenzivní pulsní světlo). V průběhu času a působením zemské gravitace se naše pokožka stává uvolněnější, objevují se vrásky, pigmentové skvrny a další projevy stárnutí. Fotorejuvenace je vynikající metoda k dosažení výrazně mladistvějšího vzhledu.

Hlavním principem této metody je tepelné narušení kolagenu v pleti. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnot a pružnost pokožky.

K dalším efektům fotorejuvenace patří vymizení pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky.

 Hlavní účinky:

- omlazení pokožky až o 5 let

- kolagen zajistí pevnost a pružnost pokožky

- vymizení pigmentových skvrtn a drobných žilek

- vyplnění jemných vrásek a jizviček včetně okolí očí

- celková revitalizace pokožky

Provádíme omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a poprsí. Jedná se o nebolestivou metodu, která je efektivní a nevyžaduje pracovní neschopnost.

Možnosti využití fotorejuvenace:

Po aplikaci doporučujeme:

Výsledky jsou dlouhodobé, ale nezabrání dalšímu stárnutí pleti, tvorbě nových vrásek, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Po čase tedy možná pocítíte potřebu fotorejuvenaci či resurfacing podstoupit znovu.

Kontraindikace:
Těhotenství (včetně IVF), šestinedělí, Onemocnění  oční sítnice, Tvorba keloidů v anamnéze, otevřená rána v ošetřované oblasti, Anamnéza místní nebo opakující se kožní infekce, Vážné choroby kůže a podkožního vaziva  (doporučujeme konzultaci s dermatologem),Anamnéza kožních chorob se vznikem nových ložisek (rakovina kůže, Koebnerizing poruchy pokožky,  jako jsou vitiligo, lupénka a jiné), Herpes simplex, zejména v okolí úst, genitální herpes – důležité, jsou li ošetřovány genitálie nebo bikini linie, Anamnéza keloidních nebo hypertrofických jizev, Přítomnost tetování nebo nevů,Implantabilní přístroj (kardiostimulátor, AICD aj.), Isotretinoin – v současnosti i v minulosti,Minulý nebo současný stav léčení diabetes – s nutností užívání inzulinu, Epilepsie, vysoký nebo nízký krevní tlak, Poruchy srážlivosti, Hormonální nerovnováha, Opalování nebo pobyt na slunci v předchozích 3 týdnech, Současné léky: fotosenzitivní léky, terapie zlatem, léky proti srážlivosti krve anamnéza místní nebo opakující se kožní infekce, Antiarytmika  v průběhu jednoho roku, Antibiotika – masti i tabletky v průběhu do 1 měsíce, Užívání isotretinoinu (Roaccutane) v posledních šesti měsících (léčba těžkých forem akné